Slackware, PLD

Napisane:
piątek, 9 wrz 2005, 17:24
przez grax
Czy ma ktos najnowsza wersje tego lub tego.. Tylko dzis..pilne

Napisane:
piątek, 9 wrz 2005, 17:31
przez Sato
Slack... gdys od nikogo nie wyhaczyl, to szybko zassac mozesz stad:
ftp://ftp.tkk.pl/pub/linux/slackware/

Napisane:
piątek, 9 wrz 2005, 17:32
przez Sato
edit:... nie zauwazylem ze "tylko dzis"... tak szybko to raczej nei zassasz

Napisane:
piątek, 9 wrz 2005, 17:34
przez grax
Sato napisał(a):edit:... nie zauwazylem ze "tylko dzis"... tak szybko to raczej nei zassasz
wlasnie dlatego napisalem..moze ktos ma

Napisane:
piątek, 9 wrz 2005, 18:00
przez cushu
a instalacja przez siec? PLD mozesz instalowac przez siec zarowno z MINI-ISO (chyba jakies 60Mb), jak i z dyskietki (1,44Mb)

Napisane:
piątek, 9 wrz 2005, 22:12
przez grax
Nieaktualne! Mozna usunac posta.