Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)
przez sebamac » czwartek, 8 wrz 2005, 18:02
Mial ktos mozliwosc testu wspomnianego systemu?
-

sebamac
- Dyskutant
-
- Posty: 181
- Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
- Lokalizacja: KG
- Gadu-Gadu: 1889671
przez sebamac » poniedziałek, 12 wrz 2005, 11:47
Windows x64 english. TRIAL 90dni z kluczem na emaila. Plik ISO do sciagneicia.
-

sebamac
- Dyskutant
-
- Posty: 181
- Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
- Lokalizacja: KG
- Gadu-Gadu: 1889671
Powrót do :: software
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość