Strona 1 z 2

PostNapisane: czwartek, 1 wrz 2005, 22:58
przez McCool
nihil novi... wiecej pierdół niz przydatnych rzeczy... po drugie muli i jak zawsze zapycha pamięć... wole Konnekta albo cokolwiek innego nie gadulcowatego ;]

PostNapisane: czwartek, 1 wrz 2005, 23:13
przez MzK
Ja pozostaje wierny Mirandzie ... jak kto lubi zreszta ... :D

PostNapisane: piątek, 2 wrz 2005, 10:18
przez sebamac
GG 7.0 b20 dla windows jest OK.
Szukam gg dla aurox-a?!

PostNapisane: piątek, 2 wrz 2005, 10:23
przez Tisaja
Dzięki WZT....to będzie teraz coś jak Tlen..............Fajnie.....juz mi sie ściąga.... :prosze:

PostNapisane: piątek, 2 wrz 2005, 13:50
przez japro
sebamac a co kadu ci sie nie podoba ze szukasz gg dla aurox'a :) tyle fajnych wtyczek :D ja tam kozystam z kadu 4.0 i mi sie pracuje GOOD :)

PostNapisane: piątek, 2 wrz 2005, 15:57
przez Tisaja
KaucZ,
pierwsze wrazenie - beznadziejne emoty i strasznie wolno chodzi...
No....wolno chodzi...to fakt....myślałam,że tylko u mnie....Ale emotki są fajne..........i opisów nie widac w całości....trzeba specjalnie je otwierać....

PostNapisane: piątek, 2 wrz 2005, 17:35
przez jAc_EnTy
jakies takie dziwne:| i te kolory :| emoty tez jakos dziwnie wygladaja:| moze to przyzwyczajenie ale wrazenia na mnie nie zrobilo :) u mnie nie muli ?? przynajmniej tego nie zauwazylem:)

PostNapisane: piątek, 2 wrz 2005, 18:09
przez sebamac
GG 7 build 20 to u mnie szybciej sie uruchamia... ale: nie widac calej listy osob dostepnych, a jedynie w grupach.

PostNapisane: sobota, 3 wrz 2005, 23:09
przez Tom
Hmmm... niedziała rozmowa przez mikrofon z innymi uzytkownikami. Czy ktoś tak ma ?? Słychać tylko w jedną strone.

PostNapisane: niedziela, 4 wrz 2005, 17:48
przez kamila
moje pierwsze wrażenie => :?
po drugim nic się nie zmieniło.

PostNapisane: niedziela, 4 wrz 2005, 20:35
przez Tisaja
Nooo....mi tez jakos nie lezy......zamulony.........właśnie go bede odinsalowywać........