nihil novi... wiecej pierdół niz przydatnych rzeczy... po drugie muli i jak zawsze zapycha pamięć... wole Konnekta albo cokolwiek innego nie gadulcowatego ![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)


tyle fajnych wtyczek
ja tam kozystam z kadu 4.0 i mi sie pracuje GOOD 
No....wolno chodzi...to fakt....myślałam,że tylko u mnie....Ale emotki są fajne..........i opisów nie widac w całości....trzeba specjalnie je otwierać....pierwsze wrazenie - beznadziejne emoty i strasznie wolno chodzi...
emoty tez jakos dziwnie wygladaja:| moze to przyzwyczajenie ale wrazenia na mnie nie zrobilo
u mnie nie muli
przynajmniej tego nie zauwazylem:)
Słychać tylko w jedną strone.