Rozdają Operę za darmo.. :)

Napisane:
wtorek, 30 sie 2005, 19:40
przez r00t
Dla tych co nie wiedzą... do jutra do godz. 15.oo można sobie wygenerować darmowy legalny klucz do przeglądarki Opera. Akcja zorganizowana z okazji 10-lecia. Jak dają to trza brać !
Wystarczy podać maila a zostanie wyświetlona strona z kluczami na wszystkie systemy.
http://my.opera.com/community/party/reg.dml

Napisane:
wtorek, 30 sie 2005, 19:53
przez Bruno
Mam juz od 4 godzin kluczyki, fajnie ze dali do wszystkich OS:)

Napisane:
wtorek, 30 sie 2005, 21:02
przez Tisaja

Napisane:
środa, 31 sie 2005, 13:54
przez sebamac
Najwazniejsze, ze dziala i zaden to zart.


Napisane:
środa, 31 sie 2005, 19:26
przez MzK
dzieki za info root ... masz pluspunkta


Napisane:
wtorek, 20 wrz 2005, 17:56
przez Generał
A teraz nie tylko z okazji urodzin Opera jest za darmo.
http://www.opera.com/free/

Napisane:
wtorek, 20 wrz 2005, 18:22
przez sebamac
Fakt... w dodatku cala masa wersji jezykowych. Niezle...