Strona 1 z 1

zaczyna robić się ciekawie :)

PostNapisane: wtorek, 16 sie 2005, 12:13
przez r00t

PostNapisane: poniedziałek, 29 sie 2005, 12:02
przez marek
już jakiś czas temu zapowiedziano zejście z procków Motoroli na Intele. Myslę że to konsekwencja tego ruchu, kolejny powazny konkurent (system operacyjny) dla Windowsa i dostosowany do pracy desktopowej. Apple szuka nowych rynków