Jak zainstalować dwa systemy obok siebie?

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez Joey » środa, 15 mar 2006, 14:55

P2 233mhz - 64 raM :

mialem na tym windowsa 98 : instalacja systemu 3 razy w miesiącu, błedy nie błedy .. masakra :twisted: :twisted:

gdzies z miesiac miałem WME i dzialał o niebo lepiej niż 98 (a podobno to niewypał :P )

przyszedł czas, ze poswieciłem ponad 1h na instalacje WXP - efekt ? stabilność i w miare szybka praca, po tych miesiacach na W98 to było jak raj, chociaz jak juz r00t pisał to są minimalne wmagania tego systemu, a jednak ładnie dzialal :twisted: :twisted:

--
Teraz mam już trochę lepszą maszynkę, nie isntalowałem na niej W98 i chwala Bogu, uzywam WXP oraz Ubuntu i w sumie do kilku aplikacji uzywam Windowsa, Linux spełnia większosc moich potrzeb .. tyle ode mnie :)
Joey
 

Postprzez McCool » piątek, 17 mar 2006, 07:28

wy tu mieliście człowiekowi doradzić jak dwa systemy może wrzucić na jednego kompa, a nie uprawiać do nikąd idące dysputy :wink: skoroś tacy doświadczeni w latach pracy przy komputerach to powinniście najlepiej obajśnić koledze co i jak należy zrobić :) :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Basketman » niedziela, 26 mar 2006, 11:53

Kilka dni później...

Mam te dwa systemy (98 i Xp) na osobnych partycjach. Na 98 wchodzę tylko po to, aby odpalić i pograć w dwie gry (jedna z nich to moja ulubiona część gry Age of Empires)
Na Xp AoE2 za nic nie chciała odpalić.

Gdybym napisał odrazu po co mi będzie Windows98 na osobnej partycji to może ten topic miałby tylko kilka odpowiedzi :D Dobrze, że nie napisałem...
Dzięki chłopaki :)

Obiecuję, że rozstane się z W98 po następnej rozsypce tego systemu :D A nie prędko to się zdarzy (nie robię tam nic oprócz grania w Resident Evil2 i Aoe2)

Pozdrawiam !
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez McCool » niedziela, 26 mar 2006, 13:14

kilka systemów to też dobre rozwiązanie tam, gdzie z jednego komputera korzysta paru domowników... Pod warunkiem oczywiście, że ma się w miarę dużego twardziela. Osobne konta użytkowników na jakimkolwiek Windowsie to porażka.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości