Programy do Linuxa

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez marek » środa, 8 mar 2006, 16:33

Joey napisał(a):aż zainstalowałem tego Ubuntu dla eksperymentu i jestem bardzo zadowolny, wszystko przejrzyste, ładne. Instalowanie programików nie stwarza zadnego problemu itp można powiedziec ze system dla wygodnych :P :)
no nie gadaj? :mg:
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Postprzez Joey » środa, 8 mar 2006, 17:03

marek napisał(a):
Joey napisał(a):aż zainstalowałem tego Ubuntu dla eksperymentu i jestem bardzo zadowolny, wszystko przejrzyste, ładne. Instalowanie programików nie stwarza zadnego problemu itp można powiedziec ze system dla wygodnych :P :)
no nie gadaj? :mg:


a jednak powiem :D teraz sie "bawie" w XFCE, na slackware zrobiłem sobie kiedys ładnie FLuxBoxa ale ja nie jestem stały w uczuciach i sie mnie znudziło hehe ;)
Joey
 

Poprzednia strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości