Domeny eu.pl?

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez Bruno » niedziela, 5 mar 2006, 10:35

Nie wiem kto seniorowi strone robil, ale:
Kod: Zaznacz cały
charset=windows-1250
to siara :)
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » niedziela, 5 mar 2006, 11:25

powiem wiecej te ramki sa koszmarne
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MzK » niedziela, 5 mar 2006, 11:25

Bruno napisał(a):Nie wiem kto seniorowi strone robil, ale:
Kod: Zaznacz cały
charset=windows-1250
to siara :)


:lol: co prawda to prawda...

Ponadto w operze stronka wyglada strasznie niespojnie. Zdecydowanie do poprawki.
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez Demurrer » niedziela, 5 mar 2006, 11:51

Widać trzeba było u Franka zamówić, zamiast próbować własnym sumptem. :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Bruno » niedziela, 5 mar 2006, 12:06

Demurrer napisał(a):Widać trzeba było u Franka zamówić, zamiast próbować własnym sumptem. :)

Nie chodzi o Franka tylko o zachowanie pewnych standartow kodowania - nie kazdy posiada windowsa, a tylko w nim ta strona bedzie wygladac dobrze i tylko w IE.
Standart UTF8 lub ISO8859-2 sie klania...

A na drugie spojrzenie: podpis odreczny pomysl fajny, skan fatalny...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » niedziela, 5 mar 2006, 18:16

Demurrer napisał(a):
Vincenta napisał(a):Można się zestresować, jaknikomu nie znany małolat ma stronę z koncówką eu.pl a tata - poważny poseł takiej nie ma.
:D


eu. to rzeczywiście nie jest, ale zawsze coś
http://www.czeslawhoc.pl/


Wiedziałam, że o to chodzi. [smilie=icecream.gif]
Taty też nie jest zła, no ale to nie eu.pl [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości