Cos Dla Ekshibicjonistow ;) ..czyli Desktpy

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez rymek » czwartek, 5 lut 2004, 01:15

u cichego widze maly nadzor ulicy
nieldugo ci ta kamerke odinstaluje ze slupa :D
a widze ze na koncu listy "rymek" sie zalapal ufff (=

Myfecki: nie tylko na glowie :P
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cushu » piątek, 6 lut 2004, 02:07

Obrazek

jeszcze nie do konca skonfigurowany, ale tak mniej wiecej wyglada ;P
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Bruno » piątek, 6 lut 2004, 10:31

Hyh - cushu na fvwm-crystal sie przerzucil + gkrellm. Fajne ale jeszcze niedopracowane. Na razie chlopaki chyba stracili koncept rozwoju...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cushu » piątek, 6 lut 2004, 12:56

Bruno napisał(a): Fajne ale jeszcze niedopracowane.

Fakt, czasami dziwnie sie w nim zachowuja rozne programy, ale jest ladny, chociaz mniej funkcjonalny od innych ;P (IMHO)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez r00t » piątek, 6 lut 2004, 15:42

...ja zawsze lubilem lekkie menadzery okien... ale jak pod maska sa setki MB RAM i gigaherce to nie ma co przesadzac z minimalizmem.. teraz lubie KDE :) ..bo jest wygodnie i ladnie.

oto moje KDE 3.2 (podobienstwo do OSX'a jest jak najbardziej zamierzone ;) )

Obrazek
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cushu » piątek, 6 lut 2004, 16:22

r00t napisał(a): ale jak pod maska sa setki MB RAM i gigaherce to nie ma co przesadzac z minimalizmem.. teraz lubie KDE :)


jaka dyskretna sugestia co do osiagow twojego kompa ;) :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez r00t » piątek, 6 lut 2004, 16:36

cushu napisał(a): jaka dyskretna sugestia co do osiagow twojego kompa ;) :lol:

...nie mam super extra maszyny.. tylko celeron 2.2 GHz i 512 MB DDR RAM... :) na KDE wystarczy.. i nie tylko :)
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ^!_tOmi_kG_!^ » piątek, 6 lut 2004, 17:25

heh ile playerow na pulpicie ;] tez kiedys tyle miałem :)
^!_tOmi_kG_!^
 

Postprzez cushu » poniedziałek, 9 lut 2004, 12:37

o widze root, ze twoi pulpit jest juz na <a href='http://www.lynucs.org' target='_blank'>http://www.lynucs.org</a> :)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez [Vk] » piątek, 13 lut 2004, 12:56

Obrazek
[Vk]
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 1 lip 2003, 16:51

Postprzez ^!_tOmi_kG_!^ » niedziela, 15 lut 2004, 14:26

widze Blade, ze w unreala 2 sie grało ;P ;P :)
^!_tOmi_kG_!^
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość