Windows Vista Build 5308

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Windows Vista Build 5308

Postprzez Didi » czwartek, 23 lut 2006, 22:59

Pojawil sie juz nowy sytem operacyjny wazy ok 2,5 gb

screeny mozna obejrzec tutaj

http://www.pcmag.com/slideshow/0,1206,l ... 997,00.asp
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rotter » piątek, 24 lut 2006, 16:06

A wie ktos moze ... Kiedy wyjdzie oficjalnie Vista ?
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez astic » piątek, 24 lut 2006, 17:16

Gdzieś czytałem chociaż nie wiem ile w tym prawdy bo polskie serwisy informacyjne do najbardziej rzetelnych nie należą że M$ planuje wykupienie ATI i chce zacząć wpływać na rynek kart graficznych, dodatkowo chcą wprowadzić pateny na niektóre rozwiązania.
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez rotter » niedziela, 26 lut 2006, 11:26

a jak myslicie ... Czy moj komputer utrzyma Viste ? :P

Konfig:

AMD Athlon 64 3000++ Venice
2x512MB DDR Kingston HyperX Dual
MSI K8N SLI
GeForce 6800 GT GigaByte 256 MB
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez Karol » niedziela, 26 lut 2006, 17:18

rotter napisał(a):a jak myslicie ... Czy moj komputer utrzyma Viste ? :P

Konfig:

AMD Athlon 64 3000++ Venice
2x512MB DDR Kingston HyperX Dual
MSI K8N SLI
GeForce 6800 GT GigaByte 256 MB


A jaka masz stacje dyskietek ? :twisted: :twisted: :twisted:

cheers
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez astic » niedziela, 26 lut 2006, 17:36

Karol napisał(a):
rotter napisał(a):a jak myslicie ... Czy moj komputer utrzyma Viste ? :P

Konfig:

AMD Athlon 64 3000++ Venice
2x512MB DDR Kingston HyperX Dual
MSI K8N SLI
GeForce 6800 GT GigaByte 256 MB


A jaka masz stacje dyskietek ? :twisted: :twisted: :twisted:

cheers
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Sądzę że w/w sprzęt może spełniać wymagania tylko nie wiem jak z tą stacją dyskietek bo jak niem to oooooooooooooooo ciemność widze ciemność
http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_ ... .C4.99towe
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez rotter » poniedziałek, 27 lut 2006, 19:20

Stacja dyskietek sprzed 5 lat :D:D:D A co juz nie pojdzie ? :D:D:D:D:D:D

Pozdro :D
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez sebamac » niedziela, 7 maja 2006, 19:32

brak "nagrywarki" dyskietek? jejku, jak ty filmy przenosisz? :lol:
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez McCool » niedziela, 7 maja 2006, 20:23

ogromne wymagania sprzętowe... błędy i luki w systemie jeszcze przed jego oficjalnym wydaniem... ciągłe przekładania daty premiery

coś czuje w kościach że to będzie największa porażka Microsoftu :twisted: mam nadzieję...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Następna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość