Chodzi mi o wersję Debian. Po zainstalowaniu też chciałbym by skonfigurowano mi sieć, i wytłumaczono mi pokrótce odpalanie X.
Czekam na propozycję i mam nadzieje że cenna będzie w granicach przystępnych.
Pozdrawiam



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości