zainstalowałem xp sp2 , znalazłem sterowniki aspi i zainstalowałem-sprawdziłem są
niestety jak odpaliłem audiocatalysta to opcje zgrywania za pomocą aspi są nieaktywne
proszę o pomoc i może jakąś instrukcję jak ktoś będzie taki dobry
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość