sandisk imagemate

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

sandisk imagemate

Postprzez copcat » sobota, 5 sie 2006, 16:43

czy ktos z was ma sterowniki do czytnika kart marki SanDisk imagemate z jednym wejsciem na karte?
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez copcat » niedziela, 6 sie 2006, 14:23

lub chociaz wie skad je pobrac, potrzebne sa do windowas XP
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez copcat » poniedziałek, 7 sie 2006, 09:47

niestety mi potrzebne są do SDDR-12 a tam owych nie ma
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez r00t » poniedziałek, 7 sie 2006, 11:02

...nie ma driverów pod XP (na dole strony jest to wyraźnie napisane) ...możesz zainstalować sterowniki dla Windowsa 2000 ... ale nie ma gwarancji, że to zadziała.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość