Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)
przez MzK » niedziela, 9 lip 2006, 11:40
Ameryki nie odkryli ale stronka fajna tak dla informacji:
- Kod: Zaznacz cały
[b]Niebezpieczne Ctrl+C[/b]
Używanie kombinacji klawiszy Ctrl+C do kopiowania określonych treści może być wyjątkowo niebezpieczne podczas surfowania w internecie gdy używa się przeglądarki Microsoftu.
Łatwo można się o tym przekonać, wykonując następujące czynności:
1. Zaznacz dowolny tekst i naciśnij Ctrl+C
2. Kliknij na link www.friendlycanadian.com/applications/clipboard.htm by zobaczyć co skopiowałeś/aś
W ten sposób zadziwiająco łatwo jest wykraść istotne dane z naszego komputera.
Jak zatem się przed tym uchronić? Oto, co należy zrobić:
1. W Internet Explorerze wejdź w Narzędzia>Opcje internetowe>Zabezpieczenia
2. Wybierz opcję Poziom niestandardowy i odznacz pozycję „Zezwól na operację wklejania przez skrypt”.
znalezione na www.cba.pl:
-

MzK
- Dyskutant
-
- Posty: 131
- Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
- Lokalizacja: na wygnaniu
Powrót do :: software
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość