- Kod: Zaznacz cały
kopiowalem plik z partycji D na E i w polowie kopiowania mialem błąd explorera zwykly i to przerwalo kopiowanie i na D jest tyle miejsca ile powinno zostac po przeniesieniu pliku na E zajelo tyle miejsca ile powinno ale pliku nie ma :D
