no nie gadaj?Joey napisał(a):aż zainstalowałem tego Ubuntu dla eksperymentu i jestem bardzo zadowolny, wszystko przejrzyste, ładne. Instalowanie programików nie stwarza zadnego problemu itp można powiedziec ze system dla wygodnych![]()

no nie gadaj?Joey napisał(a):aż zainstalowałem tego Ubuntu dla eksperymentu i jestem bardzo zadowolny, wszystko przejrzyste, ładne. Instalowanie programików nie stwarza zadnego problemu itp można powiedziec ze system dla wygodnych![]()

marek napisał(a):no nie gadaj?Joey napisał(a):aż zainstalowałem tego Ubuntu dla eksperymentu i jestem bardzo zadowolny, wszystko przejrzyste, ładne. Instalowanie programików nie stwarza zadnego problemu itp można powiedziec ze system dla wygodnych![]()
teraz sie "bawie" w XFCE, na slackware zrobiłem sobie kiedys ładnie FLuxBoxa ale ja nie jestem stały w uczuciach i sie mnie znudziło hehe 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość