Nie wiem czy cos takiego wogole istnieje, ale szukam programu, ktory pozwoliby na jednoczesne rysowanie dwom osobom polaczonym przez siec, albo tak aby jedna osoba rysowala a druga od razu to widziala u siebie...
Jesli chodzi o funkcjonalnosc to wystarczy tylko malowanie czarnym kolorem na bialym tle, i nic poza tym.. zadnych fajerwerkow.
Jesli ktos ma jakis trop to prosze o info.

+ skype