Firefox a pasek przegladarki

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Firefox a pasek przegladarki

Postprzez Ged » wtorek, 10 sty 2006, 20:42

Z racji tego, ze zainstalowalem sobie firefoxa dopiero wczoraj i czuje sie jak newbie :twisted: , pytanie:
czy i ew. jak mozna wylaczyc pasek wyszukiwarek, jaki znajduje sie obok adresu www ktora wlasnie przegladam?
Ged
 

Postprzez Morland » wtorek, 10 sty 2006, 20:51

Klikasz na pasek z tymi ikonkami i wybierasz "Dostosuj". Pojawia się okienko, klikasz na pasek wyszukiwarki i przeciągasz go do tego okienka. I już :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Ged » wtorek, 10 sty 2006, 21:05

Morland napisał(a):Klikasz na pasek z tymi ikonkami i wybierasz "Dostosuj". Pojawia się okienko, klikasz na pasek wyszukiwarki i przeciągasz go do tego okienka. I już :)

no tak, w tą strone nie probowalem przeciagac :)

to jeszcze jedno pytanie:
mając listę "kart" mozna w jakis sposob ustawic, zeby zamykac je dwuklikiem w nazwe karty na pasku?

mialem to dostepne w jakiejs nakładce na IE i nawy pozostał..
Ged
 

Postprzez Morland » wtorek, 10 sty 2006, 21:20

Ja wyłączam środkowym przyciskiem myszki :]
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości