, pytanie:
czy i ew. jak mozna wylaczyc pasek wyszukiwarek, jaki znajduje sie obok adresu www ktora wlasnie przegladam?
, pytanie:
Morland napisał(a):Klikasz na pasek z tymi ikonkami i wybierasz "Dostosuj". Pojawia się okienko, klikasz na pasek wyszukiwarki i przeciągasz go do tego okienka. I już
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości