przez Ranger » czwartek, 24 lis 2005, 21:46
Powiem szczerze, że część niefirmowych shitów typu DKU-5 nie działa powyżej Nokii 6610i, a i z nią przy najnowszym sofcie nie chce chodzić.
Nawet sama Nokia wycofała oryginalne DKU-5 ze sprzedaży, bo mają
problemy szczególnie z łąceniem się z netem. Polecam odpowiedniki typu
CA-42.