Strona 1 z 1

KTT dla Długiego

PostNapisane: wtorek, 26 cze 2007, 15:43
przez abebe
Kołobrzeskie Towarzystwo Tenisowe zaprasza w najbliższą sobotę 30 lipca o godzinie 14.00 na korty tenisowe przy ulicy Sikorskiego na Turniej Deblowy.
Cały dochód z Turnieju przeznaczony zostanie dla DŁUGIEGO.