Strona 1 z 1

Dziś w Kołobrzegu Gramy

PostNapisane: sobota, 5 maja 2007, 08:15
przez mimoza
DZIŚ /sobota 5 bm/ Festiwal Młodych Talentów "Gramy 2007". Początek imprezy o godzinie 16.00 na Skwerze Pionierów. Zagrają kapele jak: Panta Rhei - Police, Raggafaya - Koszalin, Heaven3 - Szczecin, Małgorzata Jamroży - Ińsko, Mr. Idol - Słupsk, Brewery Szein - Police/Szczecin. http://www.gramy2007.pl/