Strona 1 z 1

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc 14.04 hala Łuczniczki

PostNapisane: czwartek, 12 kwi 2007, 14:36
przez abebe
Uwaga, fajna impreza i zupełnie nowa w Kołobrzegu. w najbliższą sobotę w hali Łuczniczki o godzinie 12.00 rozpoczną się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Osób Niepełnosprawnych, z udziałem również sztangistów zdrowych. Podobno tony są tam podnoszone przez osoby o wadze 50, 60, 70 kg.