Strona 1 z 1

Biuro posła SLD Stanisława Wziątka zaprasza

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2007, 17:49
przez McCool
DYŻURY BIURA POSELSKIEGO POSŁA NA SEJM RP SOJUSZU LEWICY DEMOKRATYCZNEJ STANISŁAWA WZIĄTKA

WTORKI I CZWARTKI

W GODZINACH OD 15.30 DO 16.30


Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców ze wszystkimi sprawami, w których możemy im pomóc.