Strona 1 z 1

Poker Texas Hold'em - Czy ktos gra w Kołobrzegu ?

PostNapisane: poniedziałek, 29 sty 2007, 14:23
przez Sc00t
Witam.
Szukam osob ktore graja w hold'ema. Jest grupa osob (ok. 8 osob) ktora spotyka sie co piatek.
Szukamy nastepnych.

Gramy stoliki buy-in 10 - 0.10/0.20
20 - 0.50/0.50

Wiecej info na GG : 201000