Poker Texas Hold'em - Czy ktos gra w Kołobrzegu ?
Witam.
Szukam osob ktore graja w hold'ema. Jest grupa osob (ok. 8 osob) ktora spotyka sie co piatek.
Szukamy nastepnych.
Gramy stoliki buy-in 10 - 0.10/0.20
20 - 0.50/0.50
Wiecej info na GG : 201000
Szukam osob ktore graja w hold'ema. Jest grupa osob (ok. 8 osob) ktora spotyka sie co piatek.
Szukamy nastepnych.
Gramy stoliki buy-in 10 - 0.10/0.20
20 - 0.50/0.50
Wiecej info na GG : 201000