Strona 1 z 1

Małe sprostowanie :(

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 16:00
przez barmaid
Z przykrością muszę odwołać zaplanowane na jutro spotkanie z Tomkiem Lipińskim :( Artysta zdecydował się dotrzeć do nas pociągiem i w związku z tym nie zdąży na godzinę 18... ale koncert jak najbardziej się odbędzie.Zapraszam :)