Od 16.00 planowana jest aukcja prac. Celem jest zebranie pieniedzy na hospicjum dzieciece w Szczecinie. Na aukcji obecne będą media szczecińskie, kołobrzeskie zapewne także
Zapraszamy, bo cel jest szczytny i napewno będzie co ogladać
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość