Strona 1 z 1

Antidotum 11 wrzesnia

PostNapisane: piątek, 8 wrz 2006, 08:42
przez grzehu77
zapraszamy 11 wrzesnia do Antidotum.
Caly swiat oplakuje juz od kilku lat tragedie z WTC, my chcielibysmy delikatnie sie od tego odciąć. Nie zapominajmy o ofiarach, ktore gdzies tam daleko giną po cichu, nie zauwazane. Iran, Irak, Czeczenia, Tybet, itd, itd, itd. Terrorysci to nie tylko islamisci, terrorysci to rowniez chrzescijanie. Swiat jest pelen przemocy i brutalnosci. Tragedia w Nowym Yorku nie byla jedyną w historii.
Nie zapominajmy o innych ofiarach (*)(*)(*)