Disco Fever w Antidotum

Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.

Disco Fever w Antidotum

Postprzez grzehu77 » sobota, 2 wrz 2006, 16:02

Zapraszamy do Antidotum na impreze Disco Fever. Muzyka Dicho z lat 70/80-tych. Nie będzie lekko: Vinyle, Projektor, Kula, Światła. Za konsoletą zasiądzie Marek we własnej osobie, czyli nie będzie ściemniania... Jakby jeszcze mało wszystkiego - przebrani za klimat z tamtych lat - wchodzą za darmo! Piątek 08 wrzesień... ZAPRASZAMY!!!
grzehu77
 

Powrót do :: co, gdzie, kiedy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość