Strona 1 z 1

1,2,3 września godz. 20.00 - spektakl "Urojenia"

PostNapisane: piątek, 1 wrz 2006, 08:10
przez kołysanka
Jak w temacie:

1, 2, 3 września, godzina 20.00 - na Scenie na Niebiańskiej (dach sanatorium Bałtyk) zagości spektakl "Urojenia"

W razie deszczu impreza przenosi się do Antidotum