Strona 1 z 1

SYLWESTER 2006 1/2

PostNapisane: poniedziałek, 31 lip 2006, 13:19
przez Didi
Zapraszamy wszystkich juz dzis na najgoretsza impreze tegolata.

SYLWESTER W SRODKU LATA 2006 1/2

Zmieniamy lokal nie do poznania, balony konfetti zimowa wizualizacja lokalu, do tego czapeczki trabki balwany sniezynki balwany renifery i sanie bedzie tez mikolaj jesli dojedzie :D

szampan o polnocy

I oczywiscie mnostwo sniegu ktory padac bedzie cala noc nie zabraknie kuligu i innych sylwestrowych atrakcji.

To wszytsko juz dzis wieczorem w RIVER PUBIE

Zaczynamy o 21:00 konczymy...:)

Tak bylo w zeszylm roku :)



Obrazek

Obrazek

Obrazek