Strona 1 z 1

KWIATY PARYżA

PostNapisane: piątek, 21 lip 2006, 13:14
przez Didi
Rewia "Kwiaty paryża" To program z najwyższej półki w wykonaniu profesjonalnej grupy tanecznej "Fleur paris". Zarówno element rewiowy, w którym tancerki ubrane są w obficie przyozdobione cekinami kostiumy z pięknymi piórami na głowie, jak i Can Can powodują, że jest to występ na długo pozostający w pamięci.

Akrobatyka i taniec połączony z walka, laser, gra światła i dźwieku i wreszcie efektowne kostiumy tworza z tego widowiska zapierajace dechw piersiach show. Kolejnym szokujacym pokazem jest taniec "dzikuski" z ogniem przy orientalnej muzyce.

Chyba nie nalezy wspominac, ze nie zabraknie króliczka "PLAYBOYA" czy tez pani w seksownym smokingu z cylinderkiem na glowie i muszka na szyi.

Bogate stroje jak rowniez profesjonalne przygotowanie taneczne artystow powoduje iz "Kwiaty Paryza" to program godny TWOJEJ UWAGI!


NIEDZIELA GODZINA 21:00

RIVER PUB
LOPUSKIEGO 27
PASAZ PARSETA

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek