Strona 1 z 1

Piłkarskie emocje w Latarni :)

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 20:37
przez barmaid
Od piątku czyli od 9 czerwca w klubie muzycznym Latarnia Morska będziecie mogli obejrzeć wszystkie mecze Reprezentacji Polski jak i wszystkie inne transmitowane przez TVP.Zapraszam serdecznie wszystkie testosterony /nie męczcie żon... :)/, piwa pod dostatkiem, atmosfera iście rodzinna.... Zapraszam.Piatek 20.30 Latarnia Morska. Też plazma 42'' :)