2 kwietnia...Pamięci Jana Pawła II

Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.

2 kwietnia...Pamięci Jana Pawła II

Postprzez ponti » sobota, 1 kwi 2006, 11:51

Miejski Ośrodek Kultury w Kołobrzegu zaprasza 2 kwietnia br. o godzinie 20.30 do Bazyliki Konkatedralnej na Misterium Poetyckie, poświęcone pamięci Jana Pawła II pod tytułem:” Żal odjeżdżać…”
W tym niezwykłym Misterium wezmą udział znani aktorzy: Wojciech Wysocki z warszawskiego Teatru Dramatycznego i Stanisław Górka- aktor Teatru Współczesnego i profesor Akademii Teatralnej w Warszawie.
Wstęp wolny.
Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą zniczy...po Misterium, w procesji, zostaną one zapalone przy tablicy pamiątkowej z boku katedry.
ponti
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 21 maja 2005, 09:15
Lokalizacja: berlin

Powrót do :: co, gdzie, kiedy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość