Strona 1 z 1

Dzien Kobiet w River

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 13:48
przez Didi
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE NA WIELKIE SWIETOWANIE DNIA KOBIET :wino: W RIVER PUB :D

Z TEJ WLASNIE OKAZJI W NAJBLIZSZY PIATEK 3 MARCA WSZYSTKIE PANIE KTORE ZJAWIA SIE U NAS W RIVER PUB - WEJSCIE GRATIS.



NIE OD DZIS WIADOMO ZE LEPIEJ POBAWIC SIE W WEEKEND NIZ W SRODKU TYGODNIA TAK JAK WYPADA 8 MARCA.

PRZY OKAZJI PRZYPOMINAM ZE OD 1 MARCA RIVER OTWARTY JEST JUZ OD GODZINY 11:00