"B U R A K P A R T Y" w Latarni Morskiej
Tradycją już się stało, że tydzień po zakończeniu karnawału organizujemy imprezę zwaną "BURAK PARTY". W najbliższą sobotę tj. 4 marca zapraszamy Was /wszystkich... i młodzszych i starszych/ na kolejne wydanie... Tegoroczne hasło brzmi "KRÓL ŻYJE". Przeniesiemy się w lata świetności prekursora rock and rolla Elvisa Presleya. Gościem specjalnym imprezy będzie Pan Roman Peszko z Warszawy. Człowiek ten wygląda i śpiewa jak Elvis.Kto ciekaw... niech przybędzie. W programie świetna muzyka, konkursy, czarujący konferansjer i jak zwykle świetna zabawa.Mile widziane stroje stylizowane na lata pięćdziesiąte. Zapiszcie w terminarzach LATARNIA MORSKA SOBOTA 4 MARCA godz.21 bilety 8 zł. ZAPRASZAMY 
