"B U R A K P A R T Y" w Latarni Morskiej

Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.

"B U R A K P A R T Y" w Latarni Morskiej

Postprzez barmaid » poniedziałek, 27 lut 2006, 21:55

Tradycją już się stało, że tydzień po zakończeniu karnawału organizujemy imprezę zwaną "BURAK PARTY". W najbliższą sobotę tj. 4 marca zapraszamy Was /wszystkich... i młodzszych i starszych/ na kolejne wydanie... Tegoroczne hasło brzmi "KRÓL ŻYJE". Przeniesiemy się w lata świetności prekursora rock and rolla Elvisa Presleya. Gościem specjalnym imprezy będzie Pan Roman Peszko z Warszawy. Człowiek ten wygląda i śpiewa jak Elvis.Kto ciekaw... niech przybędzie. W programie świetna muzyka, konkursy, czarujący konferansjer i jak zwykle świetna zabawa.Mile widziane stroje stylizowane na lata pięćdziesiąte. Zapiszcie w terminarzach LATARNIA MORSKA SOBOTA 4 MARCA godz.21 bilety 8 zł. ZAPRASZAMY :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Powrót do :: co, gdzie, kiedy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość