Walentynki -Flashmob pod Ratuszem
14 lutego => Walentynki
godzina 15:00 na Placu Ratuszowym:
Flashmob -
budujemy wielkie serce z ludzi (zapraszamy wszystkich chętnych by odziali
się w czerwone elementy garderoby i przyszli pod Ratusz by zrobić jedno
wielkie serce)
godzina 15:00 na Placu Ratuszowym:
Flashmob -
budujemy wielkie serce z ludzi (zapraszamy wszystkich chętnych by odziali
się w czerwone elementy garderoby i przyszli pod Ratusz by zrobić jedno
wielkie serce)