Strona 1 z 1

WOŚP IV FINAŁ - KONCERT W LATARNI

PostNapisane: środa, 4 sty 2006, 23:36
przez barmaid
8 stycznia zapraszam wszystkich na wielkoorkiestrowy koncert do Latarni Morskiej. Zagra GUESS WHY i być może jeszcze ktoś. O tym jednak napiszę kiedy będę pewna. Zapraszam gorąco, wstęp co łaska na rzecz WOŚP, zaczynamy o 21.