Strona 1 z 1

Szopka świąteczna przed ratuszem?

PostNapisane: czwartek, 22 gru 2005, 19:24
przez Mario
Słyszałem, że ma być w piątek(23), godziny nie znam.
Jeśli ktos wie coś więcej (report5, easy), to poproszę o większe info.

Rodzinka sie zwaliła i ucieszyłem się, że nie tylko w wakacje można coś im pokazać.