Świnka Halinka znowu w Latarni
W najbliższy czwartek -15.12.05 o godzinie 21.00 zagra w Latarni Morskiej stara dobra odlotow ŚWINKA HALINKA Z Belushim na wokalu.
Zapowiada się jak zwykle fajna zabawa, jak to ze ŚWINKĄ HALINKĄ jak to z BELUSHIM jak to W LATARNI
Zapowiada się jak zwykle fajna zabawa, jak to ze ŚWINKĄ HALINKĄ jak to z BELUSHIM jak to W LATARNI