Strona 1 z 1

Świnka Halinka znowu w Latarni

PostNapisane: poniedziałek, 12 gru 2005, 16:44
przez Easy Rider
W najbliższy czwartek -15.12.05 o godzinie 21.00 zagra w Latarni Morskiej stara dobra odlotow ŚWINKA HALINKA Z Belushim na wokalu.
Zapowiada się jak zwykle fajna zabawa, jak to ze ŚWINKĄ HALINKĄ jak to z BELUSHIM jak to W LATARNI