Spotkanie z poezją śpiewaną

Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.

Spotkanie z poezją śpiewaną

Postprzez ponti » środa, 16 lis 2005, 16:00

W najbliższy piątek ( 18 bm) o godzinie 18.00 w sali koncertowej ratusza odbędzie się koncert poezji śpiewanej. Wystąpią artyści z Warszawy: Leszek Czajkowski ( gitara) i Dominika Świątek ( śpiew). Program nosi tytuł "Poeta swego losu" a artyści będą śpiewać wiersze Zbigniewa Herberta.
Organizatorem koncertu jest Komitet Organizacyjny "Herbertiady" i Miejski Ośrodek Kultury. Sprzedaż biletów - przed koncertem, cena biletu- 10 zł. Serdecznie zapraszamy.
ponti
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 21 maja 2005, 09:15
Lokalizacja: berlin

Powrót do :: co, gdzie, kiedy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość