W najbliższy piątek ( 18 bm) o godzinie 18.00 w sali koncertowej ratusza odbędzie się koncert poezji śpiewanej. Wystąpią artyści z Warszawy: Leszek Czajkowski ( gitara) i Dominika Świątek ( śpiew). Program nosi tytuł "Poeta swego losu" a artyści będą śpiewać wiersze Zbigniewa Herberta.
Organizatorem koncertu jest Komitet Organizacyjny "Herbertiady" i Miejski Ośrodek Kultury. Sprzedaż biletów - przed koncertem, cena biletu- 10 zł. Serdecznie zapraszamy.
