Strona 1 z 1

Ostatnia taka szansa

PostNapisane: sobota, 5 lis 2005, 16:27
przez dziadek
ostatni turniej tenisa stołowego dla wszystkich.
Hala przy ul.Wąskiej - niedziela od godz.8.30
Za darmo.
Zapraszam.