Nadejszła Wiekopomna Chwila!
Jutro( 19.10) w Hali Milenium o godzinie 18.00 odbędzie się historyczny, pierwszy w historii kluby koszykarskiego Kotwica, mecz EKSTRAKLASY.( przed własną publicznością)
SKK Kotwica - Astoria Bydgoszcz.
Czekają nas emocje nie tylko sportowe, ale również duży show.
Zapraszam Wszystkich.
Kołobrzeg Naszym Miastem, Kotwica Naszym Klubem!
