Słów kilka o tym dziale.

Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.

Słów kilka o tym dziale.

Postprzez r00t » poniedziałek, 10 paź 2005, 19:21

Zgodnie z zapowiedzią startujemy z nowym działem na naszym forum. Poniżej krótki niby regulamin który mam nadzieję przybliży wszystkim moje intencje.

W tym dziale założyć temat może każdy użytkownik forum. Odpowiedzi na wątki są zablokowane. Czyli nie prowadzimy tutaj dyskusji. Spowoduje to, że wątki będą się układać zgodnie z datami wysłania, a dzięki braku możliwości odpowiadania ta kolejność nie będzie się zmieniać. To jest miejsce na krótkie notki informacyjne. Posty powinny zawierać tylko najważniejsze fakty dotyczące danej imprezy, podane w sposób przejrzysty i zwięzły. Proszę podawać tylko sprawdzone informacje. Jeżeli ktoś nie jest użytkownikiem forum i nie chce się rejestrować może wysłać treść informacji mailem na mój adres.
To chyba wszystko co teraz przychodzi mi do głowy. Zobaczymy czy dział się przyjmie i jak będzie funkcjonował. Jeżeli trzeba będzie zmian to zostaną one przeprowadzone „w locie”.

Dyskusję na temat tego działu prowadzimy
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez r00t » wtorek, 11 paź 2005, 15:39

Widzie że pojawiają się pierwsze wpisy :)... mała prośba odnoście wydarzeń cyklicznych (np. DKF) ...należy pisać dokładnie.. czyli data godzina itp.. chodzi o to żeby informacja była czytelna także dla tych którzy nie wiedzą nic o danym cyklu... A temat posta formatować np tak "COŚ TAM - 12.10.2005"
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: co, gdzie, kiedy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron