przez grzehu77 » sobota, 2 wrz 2006, 16:02
Zapraszamy do Antidotum na impreze Disco Fever. Muzyka Dicho z lat 70/80-tych. Nie będzie lekko: Vinyle, Projektor, Kula, Światła. Za konsoletą zasiądzie Marek we własnej osobie, czyli nie będzie ściemniania... Jakby jeszcze mało wszystkiego - przebrani za klimat z tamtych lat - wchodzą za darmo! Piątek 08 wrzesień... ZAPRASZAMY!!!