KWIATY PARYżA

Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.

KWIATY PARYżA

Postprzez Didi » piątek, 21 lip 2006, 13:14

Rewia "Kwiaty paryża" To program z najwyższej półki w wykonaniu profesjonalnej grupy tanecznej "Fleur paris". Zarówno element rewiowy, w którym tancerki ubrane są w obficie przyozdobione cekinami kostiumy z pięknymi piórami na głowie, jak i Can Can powodują, że jest to występ na długo pozostający w pamięci.

Akrobatyka i taniec połączony z walka, laser, gra światła i dźwieku i wreszcie efektowne kostiumy tworza z tego widowiska zapierajace dechw piersiach show. Kolejnym szokujacym pokazem jest taniec "dzikuski" z ogniem przy orientalnej muzyce.

Chyba nie nalezy wspominac, ze nie zabraknie króliczka "PLAYBOYA" czy tez pani w seksownym smokingu z cylinderkiem na glowie i muszka na szyi.

Bogate stroje jak rowniez profesjonalne przygotowanie taneczne artystow powoduje iz "Kwiaty Paryza" to program godny TWOJEJ UWAGI!


NIEDZIELA GODZINA 21:00

RIVER PUB
LOPUSKIEGO 27
PASAZ PARSETA

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Powrót do :: co, gdzie, kiedy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość