Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.
przez Didi » środa, 19 lip 2006, 14:25
LATINO -Bawimy sie przy muzyce latino - salsa, marenge... latino-house graną z płyt, z muzyką graną na instrumentach perkusyjnych i dętych. Obecność kubańskich instrumentów perkusyjnych wprowadza nowy, niespotykany dotąd element podnoszący widowiskowość imprezy.
Gorace rytmy - naprawde goooraca imprezka.
KOLOROWA ARANZACJA LOKALU
BARWNE STROJE
KOLOROWE EGZOTYCZNE DRINKI SERWOWANE PRZEZ NAJLEPSZYCH BARMANOW W POLSCE!!!
RIVER PUB START 21:00

Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez
Didi, łącznie edytowano 1 raz
-

Didi
- Rycerz forum
-
- Posty: 1335
- Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: co, gdzie, kiedy
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości