Miejski Ośrodek Kultury w Kołobrzegu zaprasza 2 kwietnia br. o godzinie 20.30 do Bazyliki Konkatedralnej na Misterium Poetyckie, poświęcone pamięci Jana Pawła II pod tytułem:” Żal odjeżdżać…”
W tym niezwykłym Misterium wezmą udział znani aktorzy: Wojciech Wysocki z warszawskiego Teatru Dramatycznego i Stanisław Górka- aktor Teatru Współczesnego i profesor Akademii Teatralnej w Warszawie.
Wstęp wolny.
Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą zniczy...po Misterium, w procesji, zostaną one zapalone przy tablicy pamiątkowej z boku katedry.
