Słyszałem, że ma być w piątek(23), godziny nie znam.
Jeśli ktos wie coś więcej (report5, easy), to poproszę o większe info.
Rodzinka sie zwaliła i ucieszyłem się, że nie tylko w wakacje można coś im pokazać.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość