Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.
przez macsurf » wtorek, 24 lip 2012, 11:04
Obudowa używana lecz w bardzo dobrym stanie, tower ATX.
Cena to tylko 10zł

!!
Zdjęcie:
http://www.how.pl/moje/obudowa.jpgKontakt:
tel 889 887 179 / gg: 1445359
-
macsurf
- Coś tam napisał
-
- Posty: 74
- Dołączył(a): środa, 3 maja 2006, 22:31
Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości